Hakkımızda

Hakkımızda

60 yıllık tecrübesiyle Türkiye’den Avrupa’ya Ortadoğu’dan Asya’ya milyonlarca insanın sofrasına ulaşan Hünkar Gıda, baldo pirinç ten osmancık pirinç e, dermason fasulye den barbunya ya ve nohut a, bulgurdan aşurelik buğdaya kadar, titizlikle çeşitlendirilmiş ve kalibrelendirilmiş el değmeden temizlenmiş tüm bakliyat çeşitlerini Hünkar markası güvencesi ile sunuyor. Türkiye’deki ve dünyadaki ürün tedarikçilerini özenle seçen ve en kaliteli bakliyatı üreticisinden tüketiciye el değmeden ulaştıran Hünkar Gıda’nın İstanbul Sultanbeyli'de 5500 m2 genişliğinde modern bir tesisi bulunuyor.

Eğitimli ve tecrübeli personeliyle yıllık 50.000 tonluk kapasiteyle çalışan Hünkar Gıda tesislerinde, çifçisi özenle seçilmiş tüm ürünler, Avrupa Birliği gıda standartlarına uygun bir ortamda, son teknoloji kullanılarak el değmeden ambalajlanıyor ve tazeliğini kaybetmeden Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicilerine market, süpermarket, bayi ve toplu tüketim firmaları aracılığıyla ulaştırılıyor.

Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ,Afrika ,Asya ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan ve üstün kalite ödülüne layık görülen Hünkar Gıda’nın bu başarısının ardında üretimden dağıtıma her kademede müşteri memnuniyetini öncelikli kılan, kalite ve gıda güvenliğinden taviz vermeyen bir politika izlemesi yatıyor.

Avrupa Birliği gıda standartlarına uygun üretim yaptığını ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği ve HACCP sertifikalarını alarak tescilleten Hünkar Gıda’nın tüm ürünleri ve sunduğu üstün hizmet de TSE belgesini taşıyor.

Misyon

Türkiye’deki ve dünyadaki milyonlarca müşterimize en iyi mahsulü tarlasından sofralara, kaliteden ve sağlık standartlarından taviz vermeden sunmak.

Vizyon

Pirinçten nohuta sunduğumuz tüm bakliyat ürünleriyle milyonlarca müşterimizin hem akıllarında hem damaklarında vazgeçilmez bir yer edinmek ve sektöründe en çok tercih edilen, dünya çapında bir marka olmak.

Referanslarımız